تجمع و انفجار

گزارشهای تجمع ديروز را از زبان پرستو  و  فرناز  بخوانيد . البته هزار جای ديگه هم گزارش هست . گويا ، زنان ايران و تريبون فيمينيستی . اما راستش حال ندارم لينک بدم !

چه خبره تو اين مملکت ؟ بمب ؟!!!؟؟؟!!! ايجاد نا امنی و رعب و وحشت به نفع کيست ؟

راستش من هيچ تحليل و نظری درباره اين اتفاقات ندارم . لطفا نظر بدهيد .

/ 5 نظر / 3 بازدید
احمد

سلام/يک بار به يکی از دوستان که هيجان زده به من می گفت چرا نشسته ای که دانشجويان را کتک می زنند(۱۸ تير)/گفتم دانشجويی که نداند فرقی بين خاتمی و خامنه ای نيست بايد هم کتک بخورد/نظام در برابر فشار سياسيون داخلی تسليم نمی شود/عقب نشينی اش هم تاکتيکی است/آنگاه می توانيم آنها را مجبور به تمکين کنيم که ضربه ای مهلک به موجوديتش بزنيم/تحريم مشروعيتشان را به زير سوال خواهد برد/مطمئنم در صورت رای دادن به معين بر سر خواهيم کوفت از تکرار اشتباهی که برای خاتمی کرديم/در ضمن رای ندادن ما ربطی به ژهلوی و رجوی و اژوزيسيون خنده دار نظام ندارد.

شيوا

مثل اين‌که بعضی‌ها دلشون می‌خواد ايران رو مثل عراق ببينند! راستی خوشحالم که يواش يواش داری فکر می‌کنی که رأی بدی:)

rahta از زبان بهنود

تکانی که دیشب دیدن گفتگوی سعید حجاریان و دکتر معین به ذهن ها و نظرها وارد آورده است، بخش غيرقابل اجتناب هزينه ای است که تصميم گيری ها در اين دوران، بر گردن ملت ايران می اندازد. با ديدن اين صحنه شايد به خود گفته باشيم آسان نيست کاری نکردن و از تحريم سخن راندن به هوائی دلخوش که گويا اگر رای ما نباشد رژيم از مشروعيت می افتد. حجاريان خود به طعنه ای تلخ پاسخ داد سئوال مگر اصلاحات چه کرده است را. پارسال در جمع دانشجويان وقتی اين سئوال شنيد نگاهی به صندلی چرخدار خود کرد و با همان صدائی که ديشب شنيديد گفت چطور کاری نکرده؛ مرا به اين روز انداخت کاری نيست.

rahta از زبان بهنود

ما مانده ايم در شهری که هيچ شباهتی به قبل از دوم خرداد ندارد حتی سعيد عسگرهايش. حتی نامزدهای رييس جمهوری اش که ناگهان و به يکباره ميزان تعهد و اصولگرايشان آشکار شد وقتی که در ميانه شهر به رقص چنين در آمده اند. و به باور من اين ارزش رائی است که هشت سال پيش داديم و گرنه رای ندادنمان همان کوچک زاده است و ديگر اعضای محترم مجلس هفتم که دولت آينده دست هر کس جز احمدی نژاد باشد با آن ها گرفتاری دارد. از همين رو باز به باور من گامی ديگر مانده است تا فشار شما در داخل سيستم به ظاهر بسته حکومتی ترجمه شود. آيا اين گام برداشتنی است. کسی نمی داند.

rahta

ببخشيد ، اومدم نظري راجع به يادداشت بدم، نظر آقاي احمد را خواندم و دو تا كامنت قبلي را از قول بهنود گذاشتم و كار اصلي يادم رفت . در مورد انفجارها آن قسمت كه در اهواز رخ داد بعيد نيست كار اعراب مخالف و معترض آنجا باشد اما دو سه مورد ديگر كه در تهران بود و خنثي كردن مين در خاني آبادنو و ... به نمايش بيشتر شبيه است . به هر حال يك عده ميگن : اوا خاك عالم ! ديدين قاليباف از نيروي انتظامي رفت چي شد ؟ حالا اگه بريم بهش راي بديم رييس جمهور بشه ديگه چي ميشه . يك عده هم شعار ميدن : ايران شده فلسطين / مردم چرا نشستين ؟ يعني اينكه اولا پاشيد راي بديد دوما حالا كه پا ميشيد به يكي راي بديد كه امنيت آور باشه !