يک خبر باور نکردنی

من نميتونم اين خبر رو باور کنم . روز روشن ، جلو چشم بقيه آدم بکشی ، بعد هم به جنايتت افتخار کنی ؟ جای سعيد حنايی خالی . سعيد آسوده بخواب زنان روبنده دار قم بيدارند . از تو هم جلوترند .

/ 5 نظر / 3 بازدید
علي

من هم نتوانستم باور كنم. آدم حسابي اون دور وبرا نبوده جلوي اونو بگيره ؟!؟!

Mahshid

به اين می گن حامعه مدنی made in محمد خاتمی.

نوشی

دلم نمي اومد بگم... اما خر تو خر به همين ميگن ديگه

kalamaat

‏دوستان بیایید برای لحظاتی چند هم که شده به حرفهای همدیگر گوش فرا دهیم و با دیدگاههای همدیگر آشنا شویم. با ‏هر عقیده و آرمانی که داریم گوش سپردن به حرف دیگری ( با مسلک و رایی دیگر ) چیزی از ما نخواهد کاست. یکدیگر ‏را دریابیم و با گفتگو و تبادل نظر چراغ راه یکدیگر شویم. ‏وبلاگ کلمات از همه دوستان علاقمند به فلسفه، فلسفه سیاسی، علوم سیاسی ، الهیات، جامعه شناسی، مردم شناسی و ‏. ... دعوت به پیوستن به گفتگو ها میکند ‏سوالات: ‏-۱ تعریف دموکراسی از دیدگاه شما چیست ؟ ‏-۲ آیا برقراری دموکراسی در ایران در چهارچوب جمهوری اسلامی ممکن و میسر است ؟ چرا ؟ ‏-۳ راه بر قراری دمکراسی در ایران چیست ؟ چراو چگونه ؟ ‏ ‏با تشکر ‏شمس تبریز ‏ ‏ ‏ ‏ ‏

جادي

خجسته جان اولا اينکه توي بلاگت تبليغ خودشون رو می کنند برای تو بايد دلچسب باشه چون معناش اينه که بلاگ تو و مخاطب تو رو قبول دارند. در مورد اين قتل خب همه نظرمون اينه که کار بديه ولی مشکل وقتی خواهد بود که اين قاتل به اشد مجازات مقرره نرسه. اگر قاضی قبول کنه که اين زن قاتل است تنها چيز بدی که می مونه اينه که عده ای اينقدر سطح فهم و شعورشون پايينه ! اون رو هم نبايد تقصير اونها دونست. اين مورد وظيفه من و شماست که خودمون رو دارای فهم و شعور می دونيم (: اينطور نيست ؟‌ يکی از اساتيد حرف خوبی می زنه : فقط انسان صدمه ديده٬ صدمه می زنه.