آخی!

 

شما که می‌خواین برین تظاهرات بعد با اتوبوس می‌برنتون و با اتوبوس برتون می‌گردونن. اونوقت نه گاز اشک‌آور دارین، نه قراره بهتون باتوم بزنن، نه کسی دنبالتون می‌کنه که فرار کنین...خلاصه شما از کاری که می‌کنین هیچ لذت می‌برین؟ هیچ احساس شجاعت و افتخار می‌کنین؟ دلم برایتان می‌سوزد.

 

/ 14 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
هویت نامعلوم

شما اگر جوان دادید ما پدر ها و برادر هامان را از دست دادیم. اگر تعصب و جهل از روی چشمانتان کنار برود می بینید همین ماها را که داریم از ملتی دفاع می کنیم که با حکومتش صداقت داشت. جنگید کشته داد دفاع کرد تحمل کرد و همین ماها که به قول شما راحت برای خودمان چرخیدیم در المپیاد و ورزش و علم و فرهنگ در دنیا درخشیدیم. بدون امکانات خاص. توی همین کلاسهای 40 نفره و دو شیفته. بدون توقع. اما حالا شما برای حرف زدن مجوز احتیاج ندارید و ما همه جا بی مجوزیم. هنوز می کشنمان و اسیرمان می‌کنند. به جرم اینکه می‌گوییم ایران مال همه ایرانی هاست نه یک نفر. چشمهایتان را بشویید از این همه جهل و تعصب. آری ما از شما نفرت نداریم. دلمان برایتان می سوزد!

مانا

در جواب یه رهگذر: می‌تونی ثابت کنی که اون جوون‌هایی که در راه کشورشون تو جنگ کشته شدن جوون‌های شما بودن؟ خوب نمی‌دونم در مورد پسر دکتر بهشتی و یا آقای جلایی‌پور یا خیلی‌های دیگه که کشته دادن و با نظرات تو موافق نیستن چی می‌تونی بگی. مساله اصلی اینه که تو یه آدمی که ممکنه اشتباه کنه همین!

کامیار

ساناز خانم میبینم از جمعیت 6 میلیونی دیروز ما بد جوری سوختین و اخی اخی میکنی![خنده]

کامیار

دیگه دوره مدارا با سبز های اموی به سرامده تا حالا با اشوبگران با ملاطفت برخورد شده بود ولی از این به بعد...

40تیکه

به جناب یه رهگذر البته فک کنم دیر شده ولی می نویسم واسه خالی نبودن عریضه! دوست عزیز شما جوون هاتونو دادید برای دفاع از کشور قابل احترام امتیازاتش رو هم گرفتید بازم قابل درک! جوون های شما رو یه دشمن غیر ایرانی کشت ولی بودن جوون های ما که شماها کشتیدشون و غیر ایرانی نبودن (کشتن هیچ آدم قابل قبول نیست به هر بهانه ای ولی وقتی کشید به جنگ و وحشی بازی اجتناب ناپذیر) کشتید اون ادمایی رو که مخالف شما فقط فک میکردن حتی دست به اسلحه هم نبردن! الان 1400 سال پیش نیست که یه وحشی با شعار بگو خداوند بزرگ است وگرنه سرتو میبرم کارشو پیش ببره![گریه] یه کم فک کن فقط یه کم. ایران مال همه است مال من مال تو مال نویسنده وبلاگ و همه سبز سفید قرمز زیر یه پرچم بزرگ شدیم و داریم زندگی میکنیم!

40تیکه

نویسنده محترم وبلاگ اگه کامنت قبلی من به نظرت ممکن دردسر برات درست کنه پاکش کن!

پرسش

مگه جلوی باتوم رفتن ارزشه که دارید منت سر دیگران می ذارین ؟[سوال]

پرسش

ممنون از اینکه پاسخ می دید ... حالا بنده مایلم بدونم چه جوری و از کجا می شه گفت چی ارزشه چی ارزش نیست . پرسش من کاملا کلی است. می خوام بدونم ملاک ارزش بودن یه چیز چیه ؟ ضمنا این سوال آخر منه و دیگه خداحافظی می کنم .

مسعود ( پرسش )

لطفا احساس بد بهتون دست نده که من هم از اینکه باعث ایجاد حس بد در کسی بشم احساس بدی بهم دست می ده . بنده مخلص شمام هستم و غلط کردم این دو تا سوالو از شما پرسیدم. [خمیازه]