12

 

من الان دارم آماده می‌شم که برم ایستگاه قطار. التبه قطار یک ساعت و چهل و پنج دقیقه دیگه حرکت می‌منه ولی درباره ژن خانوادگی که قبلا گفتم براتون!

شنبه شب بعد از یک ماشین سواری روی پل متحرک همراه خانواده عموجان برگشتیم و نشستیم پای تلویزیون و برنامه سوپر استار شبکه آر.‌تی.ال. و به شرکت کننده ایرانی‌اش مهرزاد مرعشی رای دادیم. من برنامه دو هفته آینده رو هم می‌بینم. امیدوارم که انتخاب بشه بازم. البته من خیلی موافق نیستم که به یه هنرمند به صرف ایرانی بودنش کسی رای بده ولی مهرزاد واقعا صداش خوبه و خوب می‌خونه.

دیروز برای بار سوم به دیدار خانه بتهوون نائل آمدم. و البته یک دوست وبلاگی نادیده رو هم دیدم. شانس این رو داشتیم که هم‌زمان با یک اجرای مدرن از یکی از سمفونی‌های بتهوون اونجا باشیم که واقعا جالب بود.

دیروز موقع قدم زدن کنار راین من با همین دوتا چشم‌های خودم آشغال دیدم کنار رودخانه! بشارت باد شما را که حتی این ژرمن‌ها هم آشغال می‌ریزند کنار رودخانه. آن هم رودخانه وسط شهر.

دیشب هم نشستم پای اینترنت و با دیدن فیلم‌های یوتیوب خودم رو خفه کردم. (آخه هوا بارانی شده و دیگه نمی‌شه که خودم رو با هوای آزاد خفه کنم.) کلی هم غصه خوردم که ابی نزدیک فرانکفورت روز 29 اسفند کنسرت داشته و من خبر نشدم!

من امروز ظهر با قطار می‌رم فرانکفورت. نگار جونم هم قرار شده بیاد دنبالم. روز چهارشنبه هم از فرانکفورت می‌رم اشتوتگارت پیش مریم و مهیار خیلی عزیزم. 

 

/ 2 نظر / 3 بازدید
فامی

دلم خنک شد کنسرتو نرفتی اگر میرفتی حتما دیگه دق می کردم[نیشخند] ایشالله دوستم تابستون خودمون دوباره مسافرت به خارجه زنونه را ران مینماییم و کنسرت هم میرویم[چشمک]