واشنگتن 2

 

این‌جانب الان خوابش می‌آد و داره مقاومت می‌کنه که یه کم دیرتر بخوابه که صبح کله سحر بیدار نشوم.

امروز هی همین‌طور با ماشین شهر را گشته‌ایم. از همه بامزه‌تر یک آرایشگاه افغانی و ایرانی بود. کله‌ام سوت کشید یا دود کرد به هر حال بند بی‌قابلیت 35 دلار!!! الکی نیست می‌گویند شیطان بزرگ.

خوب هنوز خیلی زود است برای قضاوت کردن. من خیلی شنیده بودم که تفاوت امریکا و اروپا مثل تفاوت شهر و ده است. من تکذیب می‌کنم. اگر تفاوت این‌قدر زیاد بود من به هر حال باید یک چیزی حس می‌کردم.

همین حالا یک حرفی را هم اضافه کنم. نه در اروپا و نه در امریکا هیچ امکان تکنولوژیک خاصی نمی‌بینی که فکر کنی در ایران نیست. روابط اجتماعی حاکم بر جوامع و حقوق انسانی بلاد کفر است که در ایران پیدا نمی‌شود.

خوب همه حرف‌ها را که نباید در همین یک دانه پست نوشت. بقیه حرف‌ها بماند برای پست‌های آینده.

 

/ 4 نظر / 3 بازدید
مهدی

عزیزی می‌گفت اوضاع در نیویورک یا همان Big Apple خيلي بدتر است صد البته كه آنجا دخلشان هم حسابي پر مي شود كه بخواهند خرجش بكنند اينطوري. و ما همچنان منتظر بقيه پستهايت در بلاد كفر مي مانيم .

سارا

حالا یه ذره بیشتر بنویس!!!! مگه چی میشه!! بعدی هم یه چیز دیگه بنویس ... چرا معلق میذاری... چرا منو تو این موقعیت قرار می دی...؟؟؟!!! ... (بهانه گیری های یک عدد دوست لوس و ننر!)

رویا

آره بابا ایران که همه چی پیدا می‌شه. ماشالله همه ایران تلفن‌های یکی از یکی پیشرفته‌تر دستشون بود. ولی خب اینجا آسون‌تره گیر اوردن همه این چیزا. با یه کلیک در آمازون میاد دم خونه.