من چه کارهایی نمی کنم؟

 

اول: من از همه خوانندگان اینجا یک خواهش دارم:

من برنامه های صدا و سیمای جمهوری(!) اسلامی ایران را نمی بینم. لطفا کالاهایی که در این شبکه ها تبلیغ می شوند را در کامنتها بنویسید، تا از این کالاها نخرم. و البته موقع نخریدن، دلایلم را با صدای بلند، هم برای فروشنده و هم خریداران دیگر حاضر در فروشگاه توضیح خواهم داد.

دوم: یک خواهش دیگر هم دارم:

من دیگر پولی در صندوق های صدقات نمی ریزم. اگر گروه خیریه غیر دولتی قابل اعتمادی می شناسید، لطفا به من معرفی کنید تا اگر قصد انجام کار خیریه ای داشتم به این گروه های خیریه خصوصی قابل اعتماد کمک کنم.

سوم: من از پولهایم در خانه نگهداری می کنم. نتیجه زحماتم را به هیچ بانکی نمی سپارم.

 

چهارم: شما چه کار نمی کنید؟

 

/ 25 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دردانه

البته کشیدن پول بیرون از بانکها اگه همهگانی بشه میتونه دولت رو فلج کنه اونم تویه مدت کوتاه ولی همچنین باعث تورم میشه

سحرناز

سلام عزیزم من کارائی رو که نمی کنم جار نمی زنم دختر![بازنده]

موسي

بسم الله. به​تر است به جاي اين بازي​ها، به اين بينديشيد که چرا در ميان مردم محلي از اعراب نداريد. چرا بلواي سبز شما براي آدم​هاي کوچه و خيابان اين اندازه مسخره بود. مثل هم​اين برنامه​ي مبارزه​تان. باور نمي​کنيد، اين سياهه را ببريد به ده نفر نشان دهيد و اگر نه نفرشان نخنديدند حق با شما است. بلواي سبز شما براي اين به رکود افتاد که در بدنه​ي مردم جايي نداشت. براي هر انقلاب اول بايد مردم را بدست اورد و حکومت اسلامي محکم است چون آحاد مردم پشت سر آن هستند ...

م.م

شماره حساب: 701520 بانک ملی ایران – شعبه میدان هروی کد 274 آدرس: رودبار قصران، بعد از دوراهی اوشان، نرسیده به فشم، پلاک 554/6 – بچه های آسمان تلفن: 3583775 – 0221 و 3583981- 0221 برای کمکهای غیر نقدی می توانید با مرکز تماس بگیرید و مایحتاج معلولین را سئوال بفرمائید. بچه های آسمان مرکز خیریه که برای بچه های معلولین ذهنی می باشد.

Shakila

az hame mohemtar: man na omid nemishavam

سمن

inja chera farsi neminevise dige?! be nazaram Mehrnoosh pishnahadesh kheili khoobe va baes mishe be hadaf nazdiktar beshim

سارا پارسي

اس. ام .اس نمیزنم. حتی المقدور از موبایل هم استفاده نمی کنم. تا اطلاع ثانوی رای نمی دهم. و... باید فکر کنم. بازم می گم!

غزل

سلام. من به خاطر کارم زیاد به محک می روم و می توانم بگم که ایده کمک به محک خیلی عالیه به خصوص که بر خلاف تصور خیلی ها تمام این پول صرف بچه ها به خصوص شهرستانیها می شود. مدعای این گفته اینکه بسیاری از پرسنل محک و 90% پزشکان شاغل در آن بدون دریافت پول مشغول بکار هستند.

رحتا

1. من پانزده سال است تلویزیون ایران را نمی بینم. نه تنها هیچ لطمه ای برایم نداشته که برای اعصابم هم خیلی سود داشته است. فقط ممکن است جایی کسی یک لطیفه بگوید و همه بخندند و چون پیش نیازش آشنایی با یک سریال تلویزیونی بوده من نخندم که اصلا مهم نیست. برای من هم دوستان لیستی تهیه کرده اند و همین کار را می کنم. 2. با صندوق صدقات هم بیگانه بوده ام. نه علاقه ای به افزایش عمر دارم که برایش رشوه بدهم نه می دانم با این پولها مشکل کسی حل می شود. اگر نیازمندی را جایی ببینم کمک می کنم در حد توان. 3. اما من کار دیگری هم هست که جدیدا نمی کنم. پیامک نمی زنم و استفاده از موبایل را دارم به صفر می رسانم. از گوشی هم به موقع استفاده های بهتری می کنم!

آزاده

سلام درود به تو و غیرتت! میتونی از ایرانسل هم استفاده کنی و در ساعات اوج مصرف ! از وسایل برقیت استفاده کنی و دیکه اینکه کتاب از دیکتاتوری تادموکراسی جین شارپ رو بحونی و به دیگران هم توصیه کنی!! اما اگر هیچکدوم از این کارها رم تنونستی بکنی امید داشته باش و ادامه بده .....