۱۸ تير فرداست

در مملکت اسلامی ما ميتوان هلال ماه شوال را يک روز زودتر يا ديرتر ديد و در نتيجه عيد فطر را جابجا کرد . در همين مملکت اسلامی ما مراسم شب چهارشنبه سوری را ميتوان يک هفته زودتر برگزار کرد تا با ايام سوگواری سرور و سالار شهيدان مقارن نشود ولی آيا ميشود سالگرد وحشی گری بعضی از همان ها که نماز عيد فطر را هر وقت صدا وسيما اعلام کند ميخوانند ، و خود را وارث سرور و سالار شهيدان ميدانند . را يک روز زودتر اجرا کرد تا .....
حتی اگر هيچ مراسمی در سالگرد ۱۸ تير برگزار نشود اين لکه ننگ هميشه بر دامان حکومت جمهوری اسلامی خواهد ماند . آنچنان که شاه سابق ايران ننگ کشتار ۱۷ شهريور را نتوانست هرگز از دامانش پاک کند . هيچ نيرويی در جهان اتفاقی که افتاده را عوض نخواهد کرد .

/ 1 نظر / 3 بازدید
جادي

من يک پيشنهاد دارم برای ۱۸ تير. اگر بخواهيم يک کار نمايشی غير سياسی غير خشونت آميز بکنيم حاضريد همکاری کنيد ؟ به نظر من بايد از دفتر تحکيم و انجمن اسلامی و جبهه دموکراسی و ... نا اميد شد و به نظر من بايد خودمون وارد عمل بشيم. بدون مسخره بازی های سياسی صرف و بدون کلاس گذاشتن و بدون اينکه تنها آرزوی ما گرفتن قدرت باشه. به نظر من بايد يک حزب واقعا آزادی خواه و فعال و پرجرات تشکيل بشه. حتی اگر شده با اعضای کم اما علاقمند و معتقد و راسخ. ما اينجور آدم ها رو خيلی زياد داريم اما متاسفانه هيچ کس نيست تا اونها رو گرد هم جمع کنه. همه آدم های سياسی ما فقط سياست و قدرت می خواهند. به نظر من از الان بايد شروع کنيم کار کردن برای سال ديگه. موافقيد ؟