ورزش کردن براي زنان کارمند ممنوع!

چند روزی است که با چند تا از همکارانم داريم ورزشگاههای اطراف محل کارمون رو ميگرديم . جالبه که پرکارترينشون که يک ورزشگاه دولتی هم هست ( شهيد کشوری ) روزهای فرد از ساعت ۸ تا ۱۷ برای خانمها کلاس ورزش دارد . درست همزمان با ساعات اداری ما . بقيه از ۱۰ صبح تا ۲ بعد از ظهر . تنها باشگاهی که تمام وقت کلاس برگزار ميکند يک ورزشگاه خصوصی است که قيمتهايش بيش از دو برابر بقيه ورزشگاههاست و ساعات ورزشی اش هم طولانی است . از آن گذشته تمام برنامه هايش برای خانمهايی طراحی شده که قصد کاهش وزن دارند ، درنتيجه برای من که اضافه وزن ندارم و تنها ميخواهم بر بی تحرکی ام غلبه کنم خيلی سنگين است .که البته سال پيش من در اين باشگاه ثبت نام کرده بودم ولی وقتی ميرسيدم خانه حتی نا برای دوش گرفتن و خوابيدن هم نداشتم . و اين اواخر هم تامين هزينه اش برايم سنگين شده بود .
يکی به من بگه حالا که من با هزار تا مشکل بر تنبلی هايم غلبه کردم و ميخواهم ورزش کنم بايد چه کنم ؟

/ 6 نظر / 3 بازدید
اوج تنهايي

سلام دوست عزيز از اينکه وبلاگ شما به روز شده و همچنین از اینکه با شما آشنا خواهم شد خوشحالم. در ضمن خیلی با حرف شما موافق نیستم اما بازم حق داری ...چنانچه تمایل داشتید به کلبه خرابه ما هم سری بزنید ..... در پناه حق سبز قامت و استوار باشی .... تنهای تنها

نازلي

نازنين ... يادم ميآيد که با کوله ای هم وزن دخترکم ( ۱۵ کيلويی ) به كوه ميرفتي ... ساناز عزيز حالا چرا نه ؟! الان دامنه ها پر از ريواس ها و شبدر هاست ... ميدانم كه با حجم كارهايت عملي كردن اين ورزش حتي در روزهاي تعطيل كمي مشكل است اما حيف است كه هر (طور شده ) ورزش نكني .... به اميد آنكه از كوه بنويسي:)

بي بي شهربانو

ورزش برای کارمند ممنوع؟؟ تو بگو نفس كشيدن بدون پول داشتن ممنوع!!! داريم كم كم به اينجا مي‌رسيم. ورزش كه اينجا جزو كالاهاي لوكس است! هميشه سبز باشي.

جادي

سلام (: من گفتم يک نکته رو بگم.... طبق قانون کار٬ هر شرکت با بالای ۱۰ نفر کارمند وظيفه دارد امکانات ورزشی رو برای کارمندانش فراهم کند. بخصوص اينکه شما يک چيزی داريد به اسم * مرخصی ورزشی * که به شما اجازه می ده در هفته دو ساعت از محل کار غيبت کنيد و به ورزش برويد. اين رو رفقای چپ اول انقلاب کردند توی پاچه جمهوری اسلامی (: هاها..... استفاده اش کنيد تا فراموش نشده. ليلا رفته دنبالش و فکر کنم موفق شده.. خودش بنويسه بهتره.

ندا

پيشنهاد می کنم از نوار يا سی دی ورزشی استفاده کنيد، فيلم های آموزش ايروبيک جالبن خيلی. البته جای باشگاه رو نمی گيره... اما از هيچی بهتره فکر کنم..

yaas

ما هم مشکل شما رو داشتيم اما يه راه حل خيلی بهتر پيدا کرديم براش. هر روز صبح نيمساعت زودتر از خونه بيرون ميريم و توی پارک نزدیک محل کارمون تا میتونیم پیاده روی میکنیم و نرمشهای سبک. حالا هم بخاطر همه اون چند سالی که باشگاه میرفتیم پشیمونیم. تقریبا داره چهار سال میشه. البته اولش یک کم سخته چون ما ایرانیها عادت ذاتا داریم منتظر بمونیم تا یکی تکونمون بده . موفق باشید و دعا میکنم زودتر مثل ما مانکن بشین...