ای تمام بنگاهیان تهران

 

ای تمام بنگاهیان تهران! اگر همه باهم متحد شوید، باز هم نمی توانید که من را مجبور کنید تا خانه ای که دوست ندارم را بخرم. چون ایمان دارم خانه ای که دوست دارم را پیدا خواهم کرد.

تا حالا البته ۴ تا خونه پیدا کردم که دوستشون داشتم. یکی مشکل سند داشت و ٣ تا دیگه رو قبل از من کسان دیگری خریده بودند.

 

/ 14 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
تربچه

ساناز جان يادته دعا مي كردي براي نماي ساختمانها. حالا يه دعايي بكن براي داخل ساختمانها ما همگي آمين بگوييم. خانه ها را افتضاح مي سازند . حواست را خوب خوب جمع كن دوست نكته بين من.

هويت : نامعلوم

منظورم از آرامش،‌احساس امنيت از داشتن يك سقف نيست. خود من اگر توي خانه‌اي باشم كه معماريش،‌چيدمانش و حال و هوايش را دوست داشته باشم انگار كه يك دوست خوب برايم باشد موقع تنگ خلقي هايم، خستگي ها و دلخوري هايم مي توانم به آنجا پناه ببرم و اندكي دلتنگي هايم را فراموش كنم با حال و هوايش! قبول دارم كه يه كم مسخره است! اما من با خانه مورد علاقه‌ام دوست خواهم شد.

سارا پارسی

بهار آمده است اگرچه هنوز تقويمها فصل زمستان را نشان مي دهند. بهار از فرصت ورق زدن آخرين برگ هاي اين سر رسيد رو به پايان استفاه كرده و به همه جا سرك كشيده است، در هواي روزها تراويده است و بر سر برگهاي نازك جوانه ها كه زمزمه بيداري اند، وزيده است. اين عددها كه در تمام سال خواسته اند گاه شمار باشند و هيچ بي گاهي و هيچ ثانيه اي به عمق يك سال را نشمرده اند باز هم در مقابل بهار كم آورده اند. بهار مثل عشق است. وقتي كه بايد بيايد، مي آيد. مي آيد و هيچ سررسيدي ندارد. مي آيد و سرك مي كشد به پس كوچه هاي روح، در هواي روزمرگي ها مي تراود و بر سربرگهاي نازك روياها مي وزد. عشق مي آيد و همه عددها و شمارش قيد و بندها در مقابلش محو مي شوند. عشق مثل بهار است: زمزمه بيداري، بي آنكه بتواني لحظه تحويلش را پيش بيني كني! پی نوشت: بهار مبارک! سال نو مبارک!

غزل

ساناز گلم عجله نکن. الان وقت خوبی نیست. بعد از عید سر فرصت بگرد. راستی! سال نو مبارک!

الهام

ایشالله بهترین خونه مورد علاقت رو پیدا کنی[لبخند][گل]

ژولین سیفعلی مراد

تا دو سه سال پیش که توی همین خونه ( که الان صاحبش هستیم )مستاجر بودیم مدام می گفتم همین آپارتمان کوچک اگر مال ما بود چه ها که نمی کردم... و حالا تو فکرآپارتمانی بزرگتر و بهتر هستم![متفکر] سال نو مبارک[لبخند]

علی حیدری

توجه کرده ای که دائما در حال سخنرانی هستی و می خواهی حرف ات را برای تعداد زیادی از گروه آدم های مشخص بزنی. دائما می خواهی حرفت را به کرسی بنشانی. امیدوارم در سال جدید حرفهات به کرسی بنشینند. البته امیدوارن تحمل گرمایش را داشته باشی. سنت پاسخ گویی به دوستان هم بسیار حسنه است به شرطی که تبعیضی بین شان قائل نشوی. ( سطح زبانی این کامنت را کیف می کنی؟)

40تیکه

اینجا هم ملت به دو قشر میگن اعتماد نکنید! بنگاه ماشین و معاملات ملکی. تازه اینا از ما ایرانی ها خیلی خیلی قابل اعتمادترن حتی این دو تا صنف ویژه شون![لبخند]

شکیلا

ای تمام بنگاهیان تهران! هر چه زودتر یه خونه ی خوشگل که ساناز ما دوستش داشته باشه و کسی هم نپریده باشه قبل از خودش بخرش بهش نشون بدین. اصلن هم سعی نکنین بنگاهی بازی دربیارین برین تو کار قالب و ... گفته باشم. خوب شد سانازی سفارشت رو کردم؟[چشمک]

بابا تازه به دوران رسیده.