روز دختر؟؟؟

 

به نظر من بهتره که امروز رو به جای روز ملی دختران، روز حکومتی پاسداشت حافظین پرده بکارت بنامیم! آخه وقتی روز زن داریم اونم هم حکومتی(ایرانی؟؟؟) هم جهانی, دیگه روز ملی دختران چه معنی دیگه‌ای میتونه بده، هان؟

یعنی معلومه جوش آوردم؟ شما چقدر باهوشین!

 

 

/ 12 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آلما

می شه جفتش یکی باشه. می گن چین محصول جدید داده و اون همه پرده بکارت مصنوعیه!!!!!!!!!!!!!!!

بهاره

سلام دوستم راستش شهاب دیروز یه جدول حل می کرد.(تکلیف مدرسه) پرسید تولد حضرت معصومه چه روزیه؟ هر چی فکر کردم به ذهنم نرسید که می تونه روز ملی دختر باشه... اینم از ابتکارات بی نظیر آقایان و البته احتمالن خانم هایی که به جای بررسی مشکلات زنان ایرانی به فکر نام گذاری های این چنینی اند..!

يه دختر

امان از اين توهمات فرهنگي - اخلاقي كه يك در ميليون هم جواب نميده، واقعن چندتا از ماها تصور درستي از فيزيولوژي ناحيه تناسلي داريم كه فكر مي كنيم خدا يه پرده حرمسراي كلفت سر راه گذاشته، نه بابا چيزي كه بيشتر وقتا يه تنگي ساده است كه با يه آميزش درست آب از آب هم تكون نمي خوره كه هست و نيستش معلوم بشه! حالم از اين فرهنگ مردسالار بهم مي خوره كه موقع ارزش گذاري جنس اناث هم خودش به رخ مي كشه [سبز]

علی حیدری

من دارم فکر می کنم به آنهایی که این کلمه را به امیدی دیگر جستجو می کنند و از اینجا سر در می آورند. یک روز داشتم کلماتی که با جستجوی آنها به وبلاگم سر زده بودند را نگاه می کردم. واقعا داشت از سرم دود بلند می شد.

ثمر خانوم

نمیدونم چی شد یادما دخترها افتادن انگار تا الان نمیدونستن ما دخترها هم وجودداریم . حالا باید ببریم دلیل نام گذاری این روز چیه ! مشکوک میزنه . نه؟

دنا

امام جمعه اصفهان گفت: ۷۴ درصد دختران ايرانی باکره به خانه بخت نمی روند" " امام جمعه اصفهان گفته است ۷۴درصد دختران ما باکره نيستند! پيام آور از ايشان می‌پرسد: شما اين آمار را از کجا آورديد؟ آمار مربوط به اصفهان است و يا کل کشور؟ امام جمعه می‌فرمايد: من با اين وضع فساد و فحشا حدسی گفتم، البته آقايانی هم که اطلاع دارند و نزد من می‌آيند تائيد کرده اند......" - سايت اينترنتی «پيک نت»

دنا

بکارت الا ای شيخ جويای بکارت به لای پای دخترها چه کارت؟ تو فرمودی بکارت ها که پاره-‌ست دقيقاً درصدش هفتاد و چارست ببينم از کجا آوردی آمار؟ ز جمع آشنايان يا ز اغيار؟ شمارش را به ديگر کس سپردی و يا خود رفتی از داخل شمردی؟! بله؟ از روی حدس است و گمانه؟ عجب حدسی! دقيق و ماهرانه اگر حدس و اگر آن را شنفتی چرا زان بيست و شش درصد نگفتی؟ نگفتی بيست و شش درصد بکارت نشان باشد ز انواع اسارت گروهی باکره، از سکس دورند کزين بابت گرفتار غرورند به خود چسبانده برچسب نجابت نکرده تير بر آنها اصابت هماره صورتی پر جوش دارند روانی خسته و خاموش دارند بزعم خود نجيب و ترتميزند به هر صورت برای ما عزيزند گروهی ترس خورده، صاف و ساده اسير انجماد خانواده برادر غيرتیٰ و آبرودار! پدر هم محترم! در کوچه بازار اگر دختر رود از راه ناجور! جوابش گاه چاقو هست و ساطور گروهی پای بند دين و مذهب به شدت باکره ، اما معذب! چنان ترسند از اعماق دوزخ که سکس و کامجوئی پيششان اَخ *** امامِ جمعه‌آ! انصاف داری؟ کلامی غير حدس و لاف داری؟ شما که دختری را سن نه سال به شوهر ميدهی راضی و خوشحال

دنا

مامِ جمعه‌آ! انصاف داری؟ کلامی غير حدس و لاف داری؟ شما که دختری را سن نه سال به شوهر ميدهی راضی و خوشحال چرا خواهی اگر شوهر نکرده شود چل ساله ، سالم مانده پرده؟ بيا و دست بردار از حقارت نچسب ای شيخ نادان بر بکارت بکارت مال دوران های دور است به زن های جوان تحميل زور است بکارت نيست معيار نجابت نجابت را چه بشناسد جنابت! نجابت، شيخ نادان، پرده ای نيست به اينکه داده‌ای يا کرده‌ای نيست نجابت چيست؟ حق کس نخوردن بکارت چيست؟ مال کس نبردن نه بين مردمان اخلاق و عصمت به ميزان بکارت گشته قسمت فريب مردمان، ضد عفاف است نه آن کاری که در زير لحاف است که هر آميزشی قبل از عروسی بود يک مطلب خيلی خصوصی مبر سر را درون بستر خلق که بينی گوزشان را تا ته حلق خودت شام زفاف ای شيخ بد ذات بکارت داشتی ارواح بابات؟ (کنار حجت الاسلام فاکر چگونه ميتوانی بود باکر؟!) برای تو کسی پرونده هم ساخت و يا بر پشت و پيشت کنتور انداخت؟ (در ِ کون ِ شما کنتور اگر بود سر يکهفته کنتور هم دمر بود اگر يک روز باشی توی حوزه بواسير تو ميچسبد به لوزه) هادی خرسندی

دنا

این 3تا رو ازپایین بخونید به بالا اگه قبلا نخوندید