چرخ را دوباره اختراع کنید لطفا

اولین بار فکر کنم اول راهنمایی بودم در آن مدرسه گل و بلبل عزیز که شنیدم کسی به من گفت: "چرخ را که لازم نیست دوباره از اول اختراع کنی! "

و این من لجباز یاد گرفت که هربار برای راه انداختن گاری اش، دوباره از اول چرخ را اختراع کند و هربار شکل جدیدی از چرخ.

من اما مواجهم با آدمهایی که تنها با چرخهای مادران و پدرانشان می توانند برانند.

اینجا رسما اعلام می کنم : حالم از شما بهم می خورد آقایان!

 

پ.ن: راستی کدام احمقی حرف درآوردن و پشت سر بقیه حرف زدن را صفتی زنانه می داند و آن را "خاله زنک بازی" نام گذاشته؟ بیاید اینجا در قلب پایتخت و در گروه تحقیقات بزرگترین شرکت IT کشور آقایان مهندسی را نشانش بدهم که از خاله و عمه من بهتر حرف درمی آورند. برانید آقایان برانید با چرخهای پوسیده پدرانتان. زودتر برانید و بروید که بوی گند تفکرات پوسیده تان حالم را به هم می زند.

 

/ 11 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مریم

قاه قاه قاه. عالی بود ساناز

فامی

ساناز جان و اینهم جزیی از افسانه هایی است که درباره مردان ساخته شده. منم اینجا چیزهایی از این جماعت می شنوم ومی بیننیم که از بدبین ترین و حرف درآر ترین خانمها هم نشنیدم. فک کن !!

40تیکه

ای بابا ملت خاله زنکن این که دیگه مرد و زن سرش نمی شه ساناز جون.

؟

نمي دونم اگه خودم يه مسلمون 2آتيشه بودم چقد گارد مي گرفتين، دوس داري كامنت رو پاك كن. وب يه فضاي مجازيه و شماي وبلاگ نويس پذيرفتي كه مجازي حضور داشته باشي، پس چه احتياج به معرفي. غرض گذاشتن نظر و دريافت نظرات ديگرانه و وارد بحث شدن بدون اصرار بر ثابت كردن نظر شخصي بر ديگري و بدون موضع گيري، نه پاك كردن صورت مسئله!

سمن

این بوی گند مشام من رو هم خیلی وقت ها آزرده...[سبز]

خر نسبتا فهیم

عکسی، آدرسی، نشانی، چیزی بدهید میتشان را می آوریم برایتان !![نیشخند]

مرضیه

ساناز جون دوست داریم.راستی ما رام تو دعوا راه میدن ؟

علی حیدری

اولا که این کلمه "آقایانی" که گفتی خیلی کلی است و درست مثل همان " همه خانمها" است که معمولا می شنویم. دوما که نباید انقدر عصبانی شد باید سعی کرد ذره ذره درستش کرد.

amir

"اینجا رسما اعلام می کنم : حالم از شما بهم می خورد آقایان!" دقیقا همه؟ نمیشه حالا چندتایی استثنا قایل بشی؟

ساناز

خوب به نظر خودم واضحه که من اصلا منظورم همه آقایون نبوده. این پست مخاطب خاص داره و احتمالا مخاطبینش اینجا رو نمیخونن! خوب آدمیزاد است دیگر گاهی هم کارهای بیفایده می کند!