سلام تهران

 

بنده الان پشت میزم در شرکت هستم. فین و فین و سرفه می‌نمایم به‌خاطر آلرژی یحتمل و ته گلویم می‌خارد. دیشب بسیار غصه‌دار بودم که باید بروم سر کار. اما امروز صبح بدون دردسر و احساس بد آمدم سر کار. همکاران محترم هم هنوز نرسیده خبر بی‌کار شدن عده‌ای از همکاران را به من دادند تا من شکر‌گزاری را فراموش نکنم. (می‌دانید که خبر بد صبر و حوصله ندارد.) البته شکر‌گزاری که می‌کنم اما به‌شدت نگران همکارانم هستم. امیدوارم همه آنهایی که از این شرکت می‌روند کار بهتری پیدا کنند.

 

/ 8 نظر / 4 بازدید
تربچه

سلام دوستم .رسيدن به خير. اميدوارم سالي سرشار از شادي و احساس خوشبختي را تجربه نمايي.[گل]

ماری

سلام راجع به پرورشگاه یه سوالی پرسیده بودم.ممنون میشم جواب بدید.

بهاره

به به دوست جونم. رسیدن به خیر...

شوایک

سلام خجسته. نمیدونم بگم خوش رفتی یا اومدی یا به سلامتی یا هرچی. به هر حال خوشحالیم که پیش ما اومدی. خیلی.

با دسته گل اومدم نبودی. لینکش رو دم در گذاشتم. خوب شد که خر نشدی برگشتی سر کار و زندگیت.

سانی

رسیدن به خیر ساناز جان. این که مرتب می نوشتی خیلی باحال بود، منم هم یه نیمچه سفری باهات رفتم، انگار که کانال مسافرت تلویزیون روشن باشه.

رحتا

سلام و رسیدن به خیر. به عنوان کسی که سالها است با این آلرژی بهاری دست به گریبانم توصیه می کنم ماهی یک دانه آمپول بتامتازون ال آ از اسفند و روزانه یک عدد قرص سیتریزین 10 مصرف کنید. من انواع آنتی هیستامین ها و عوارض هرکدامشان را تجربه کرده ام.

سارا پارسی

این البته یک عادت ایرانی هم هست شاید که من به شدت سعی در ترک آن دارم. اینکه تا به هم می رسیم اول خبرهای بد را می دهیم... کار کارفرما ها هم همین شده. اول سال یک عده را بیرون می کنند که بقیه به فکر درخواست افزایش حقوق نباشند و فقط از ماندنشان شاکر باشند!!!