سلام دوست عزيز،تعدادي از بچه هاي خواجه نصيري تصميم گرفته اند نامه زير را براي خانم مهنوش معتمدي آذر، عضو هيات علمي دانشکده برق دانشگاه صنعتي خواجه نصير و عضو فعلي شوراي شهر استان تهران ارسال کنند. اين کار فقط به خاطر يافتن پاسخ هايي است که در ذهن آن ها ايجاد شده است و به اعتقاد آن ها، پاسخگيري از شوراي شهر تهران، اولين حق مدني هر فرد است. اگر شما هم علاقمند هستيد که در پرسش اين سوال ها، با آن ها همراه باشيد، نام کامل و همچنين رشته و سال ورودي خود را براي آدرس

Jadi@softhome.net

يا

sinaansari@yahoo.com

يا

LeylaJan@yahoo.com

يا

skhojaste@hotmail.com

بفرستيد و يا تلاش کنيد تا افراد بيشتري اين نامه را ببينند. تا تاريخ 30 / آذر اين نامه را به دوستان خود کپي کنيد. اگر کسي با چند بار دريافت کردن اين نامه، ناراحت شد، شما را به خاطر هدف خوبتان خواهد بخشيد. هر روزه، امضاهاي جديد را مي توانيد در سايت

www.jadi.net/other/mahnoosh.htm

مشاهده کنيد.

--------------------------------------------------------سرکار خانم معتمدي

ما [تعداد نهايي امضاها] نفر با توجه به شناخت خود از شما، پيش و پس از انتخابات شوراي شهر، لازم ديديم تا پاسخ سوالات زير را از شما جويا شويم.شما در انتخابات شوراي شهر با عنوان علمي دکتر معرفي شديد، اما اطلاعات ما از مدارج علمي شما حاکي از اخذ مدرک ليسانس و سپس دريافت مدرک فوق ليسانس توسط شما است. لطفا در اين باره توضيح دهيد.
شما در دانشکده با پوشش مانتو و مقنعه ظاهر مي شديد، اما پس از شروع به تبليغات شوراي شهر تصاوير شما را با چادر مشاهده کرديم. اين تفاوت نشان دهنده چيست ؟
شما در تبليغات انتخاباتي از خود به عنوان استاد دانشگاه خواجه نصير – و نه عضو هيات علمي - نام برديد. از آنجايي که کسب کرسي استادي منوط به طي مدارج مربي، استاديار و دانشيار است، لطفا دليل استفاده از لفظ استادي را در تراکت‌هاي تبليغاتي توضيح دهيد.


ما پاسخ شما را به عنوان نمونه‌اي از روند پاسخگويي شوراي شهر تهران به خواسته‌هاي مردم تلقي خواهيم کرد.-------------------------------------------------------------


/ 4 نظر / 7 بازدید
banoo

حلاح خيلی درباره اين خانوم گفته!!!

جادي

بلاگ حلاج کجاست ؟ قضيه رو بهش خبر بديم جالبه...

ساناز

جادی جان حلاج و همسرش (بانو ) وبلاگ مشترک دارند . آدرسش رو هم بانو نوشته . ولی از اونجايی که حلاج دوست پوياست . اکثرا بانو وبلاگ رو به روز ميکنه . درنتيجه خبر دادن به حلاج رو هم فکر کنم بهتره به بانو بسپريم .

یه خواجه نصیری

استاد معتمدی آذر همیشه به صورت کامل حجابشون رو حفظ می کنن حالا با چادر یا بدون اون.این جور انتقاد کردن بی انصافیه! راجع به بقیش هم چون اطلاعات کافی ندارم سکوت می کنم.