می‌رسد وقتش

 

این داستان هم که هی ناز می‌کند و جان به سرم می‌کند اما درنمی‌آید. هی می‌ترسانمش که اگر باز هم خودت را لوس کنی بی‌خیالت می‌شوم و اصلا نمی‌نویسمت. پشت چشم نازک می‌کند و می‌گوید می‌توانی ننویسی‌ام؟ ننویس. من هم از وسط یک داستان دیگرت سردرمی‌آورم گند می‌زنم به آن یکی. چیزی ندارم بگویم. راست می‌گوید. شکیبایی به خرج می‌دهم که باز هم توی ذهنم بچرخد و بپزد، سر صبر بی‌عجله، بی‌شتاب. تا وقتش برسد که بنویسمش. اشکال ندارد شاید این عصر جمعه خردادی هنوز وقت تولد این داستان تازه‌ام نباشد. می‌رسد وقتش. شک ندارم.

 

/ 6 نظر / 3 بازدید
سمانه

احتمالآ این داستان, چون قدر خودشو می دونه و اصلآ هم اهل شکسته نفسی نیست داره سعی می کنه بگه ارزش صبر کردن رو داره!بیچاره الان کلی تو دلش خوشحاله که درکش کردی!به روی خودش نمیاره فقط!

.

می فهمم، گاهی اینجوریه، گاهی باید صبر کرد، خیلی سخته صبر کردن ولی گاهی باید صبر کرد.... موفق باشی دوستم :)

رحتا

استاد ما آقای آذرنگ این قضیه رو به وضع حمل تشبیه می کرد که یک وقت و زمان مشخصی هم داره و اگه زودتر اتفاق بیفته طفل نارسه. اون وقت تاکید می کرد که چقدر تیغ سانسور و دست بردن های ناشیانه در یک اثر برای صاحبش دردناکه. می گفت اثر زائیده روح نویسنده است ...

فامی

سانازی من آخه چقدر همش نوشته های تورو بخونموحال کنم بعد هی نگم تو دلم جقدر دوسش دارمو دلم دوباره تنگیده براش . دوست دارم برای همه چیزی که هستی . (خودم میدونم ربطی به این نوشته نداشت ولی با کل مطالب حال کردم خوب!!!و میخواستم بازم بدونی چفدر عزیزی)

سارا پارسی

ناز نمی کند که! دارد بزرگ می شود بتواند راه بیاید تا قلمت...

مانا

گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری دانی که رسیدن هنر گام زمان است. البته زایش داستان تو نه دور است و نه دیر و تو هم تا اونجا که من می‌دونم مرد راه هستی. اما خوب من سایه رو خیلی دوست دارم و از هر فرصتی استفاده می‌کنم که شعراشو برای خودم یادآوری کنم.[گل]