ابراز ارادت

این پست را می نویسم فقط به یک دلیل : که ابراز ارادت کنم به ماه عزیز مهر و ابراز عشق کنم به پادشاه فصلها پاییز . خوش آمدی عزیز دلم . خوش آمدی عشق من . امسال برایم چه تدارک دیده ای ؟ با آغوش باز می پذیرم هدیه هایت را .

آخرین دقایق تابستان را به شوق اولین لحظه های پاییز بیدار ماندم و دیگر خواب به چشمم نیامد . احیا گرفته بودم دیشب را . خلوتی بود . من بودم و خودم و آرزویی . که روشنی تصمیم درست را داشته باشم و شجاعت و جسارت  انجامش .

/ 5 نظر / 5 بازدید
بورقاني

سلام بزرگوار ! طاعات و عبادات شما مقبول درگاه حضرت دوست ! در لیالی پر عظمت قدر اگر سر سجّاده سبز ، دل مهربانتان لرزید و قطره اشکی گوشه ی چشمان پاکتان را نمناک کرد ، در گوشه ای از خلوت علوی خویش به یاد همه محتاجان و ملتمسین دعا ، بیمارانی که تمام امیدشان به این شب هاست وپاي رفتن به مجالس را ندارند ،و بخصوص این عبد عاصی هم دستی بر آسمان بلند کنید شاید خدا به حرمت نفس آسمانی فرشته های زمینی اش گوشه چشمی هم بر ما داشته باشد . حق يارتان التماس دعا [خداحافظ]

سمن

مبارکا باشه رسیدن این فصل بزرگ... فصل ما...[بغل]

سارا پارسي

فصل مورد علاقه من. پاييز مبارك. يادت باشد كه بيشتر بايد روي برگها راه برويم. من عاشق صداي برگها و نم هوا و چشمهاي ستاره اي تو ام وقتي كه توي پاييز گپ ميزني!

عمار

سلام اگر ديدي جواني بر درختي ...

مه

سلام [گل][گل][گل][گل]