من به هوش شما اطمینان دارم

 

آدم‌هایی هستند که ایرادهایی دارند خیلی واضح، خیلی توی چشم، خیلی توافق عمومی بر سر ایراد بودن بعضی از ویژگی‌هایشان. بعد اگر یکی از این آدم‌ها پارتنر آدم باشد چه اشکالی پیش می‌آید؟ وقتی حرف اختلاف می‌ِشود همه آدم‌های اطراف می‌شوند طرفدار آدم. اشکالش؟ سخت می‌شود که آدم سهم خودش را در گند زدن به رابطه ببیند. باید جد و جهد کرد در دیدن نقاط ضعف شخصی.

آدمی هستم دارای حافظه قوی ویران کننده، به ویژه وقتی پای اعداد در میان باشد. امروز 24 مرداد است. و 9 سال گذشته از روزی که من لباس سفید (نه، سفید نبود. شکری بود.) پوشیدم و عروس شاد و سرخوشی شدم. و خیلی خیلی خوش گذراندم با وجود ترافیک کوفتش که باعث شد دیر برسیم و سردرد و کمردرد و بی‌اشتهایی. نگرانم نباشید. حالم خوب است. مهم نیست بعدها چه اتفاقاتی افتاد. 24 مرداد خاطره خوب من است. حتی اگر یادآور شش بار فراموش شدن همین تاریخ هم باشد.

ربط دو تا پاراگراف بالا؟ من به هوش شما اطمینان دارم.

 

/ 13 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عاطفه

سلام دوست من. چند وقتیست وبلاگت را لینک کرده ام در وبلاگم،البته بی اجازه! نوشته هایت یک جور خاصیست!دلنشین و واقعی،می گویم واقعی چون همیشه به آدم این حس را منتقل می کند که اصلن اقرار و دروغ و ... درشان نیست. توضیح دادنی نیست، واقعیست دیگر!!! و حالا با این پستت هم دلم گرفت هم تعجب کردم(نمی دانم از چی!) هم خوشحال شدم که حتا بعد از اتفاقی که بعدش رخ داده(اگر درست فهمیده باشم) هنوز از آن روز به عنوان روزی که خوب بوده و خوش گذشته یاد می کنی.آرزو می کنم زندگیت پر از روزهای خوب باشد دوست نادیده ام.

محیا

میگذره و خاطره هاش می مونه برای آینده هات خواستنی ترین و موندنی ترین آرزوها رو آرزو می کنم

sara

برای من خاطره های شیرین هم بعد از تموم شدن اون دوران گزنده شده... من درد می کشم از به یاد آوردنشون :(

رحتا

پس شده و من خبر نداشتم. عذر میخوام.

رحتا

چون وبلاگ آوانگارد خجسته جای کلیشه ها نیست

رحتا

چون وبلاگ آوانگارد خجسته جای کلیشه ها نیست

رحتا

چون وبلاگ آوانگارد خجسته جای کلیشه ها نیست

سارا

24 مرداد بود؟ پس چرا گرم نبود؟!!؟؟ رحتا جان ولی گاهی یه پایان تلخ خودش یه تلخی بی پایانه! منظورم نه برای سانازه و نه این مورد خاص، منظورم به عنوان یه تجربه تقریبا همگانیه که من هم دارم. یه تلخی هایی توی زندگی داشتم که حتی به طعمش عادت نمی کنم!!!

پسری تنها

عجب ادم بدشانسی بوده که این گوهرروازدست داده