بافتنی - شال - گبه

 

نمی دانم امسال زمستان چه بر سر خانوم با سلیقه درون اینجانب آمده که شدیدا علاقمند شده به بافتنی!

اول یک شال بافتم با یک کاموا خیلیییییییییییی زیبا. کاموایی که همه طیفهای آبی از خیلی کمرنگ تا پر رنگ را دارد. بعد با اندک تغییراتی شال را تبدیل کردم به یک لباسی بین ژاکت و شنل!

بعد هم رفتم یک کاموا قرمززززززززززز خریدم و اینبار واقعا شال بافتم. البته با رنگهای زرد و مشکی طرحهای کاملا نامنظم و از پیش تعیین نشده هم جا به جا بافتم. رسما هم اعلام کردم که دارم گبه می بافم. همین امشب بافتن شال را هم تمام کردم.

واما در اولین فرصت بافتن یک پتو کاملا سفید را آغاز خواهم کرد برای آقا یا خانوم برادرزاده. که البته ایشون در اواسط فصل گرما به دنیا خواهند آمد ...ولی این دلیل نمی شود که من به عنوان یک عمه مهربان فکر زمستان سال آینده ایشان نباشم، دلیل می شود؟

 

/ 12 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سپیده ش

چه خوب. من صد ساله بافتنی نکردم. ولی خیلی کیف میده بافتنی.[گاوچران]

سارا پارسی

از دست این عمه ها با این مهربانی های عمه ای شان! واقعا منتظرم ببینم خودم چه خواهم کرد!!البته من حس می کنم خیلی خاله ام و عمه مهربانی از آب در نمی آیم نه اینکه همسر برادر را دوست نداشته باشم. خیلی هم خوبیم اما حس می کنم خاله ترم!

کتایون

از من که خیر بافتنی نه به به خواهر زاده رسید نه برادر زاده! اصولن به بچه یخودم هم نرسید راستش را بخواهی! حد اکثر بافتنی بافتن من موقعی بود که دخترم راهنمایی بود و برای حرفه و فن باید کلاه و شالگردن می بافتیم که بافتیم و تازه زیاد خوب هم نشد!!

motion

پدر ما یه دایی داشت .که یه بلوز کاموایی داشت .بعد همون بلوز رو هر هفته به یه چیز تبدیل می کرد . حالا شده حکایت شما .

بهاره ک

کامواها اونقدر خوشرنگ و جذاب شده ان که واقعا بافتنی بافتن کیف می ده. یه جورایی مثل نقاشی کشیدن پر از رنگهای مختلف که به آدم آرامش می ده... راستی یادم رفته بود عمه شدنت رو تبریک بگم.

.

اول تبریک :) بعد هم خب عکس بذار.... من هم دلم خواست :) :) :)

سمن

خیلی دوست دارم اون یه چیزی بین ژاکت و شنل رو ببینم!! [نیشخند] خوشا به حالت که بافتنی می بافی و بلدی خیلی می شه باهاش حال کرد[ماچ]

بهروز

جای شما به صورت محسوسی خیلی خالی بود [لبخند]

شوایک

من به عنوان کسی که شاهد پیشرفت بافت بوده، شهادت میدهم که کامواها و بافتنی ها قشنگ و خوشرنگ بودند ( به لف و نشر مشوش)

هلیا

سلام افرین منم بافتم[فرشته][راک]