از نان شب هم...

 

لازم است، اصلا وجودش واجب است. از نان شب هم واجب تر....ولی لعنتی کافی نیست. اصلا کافی نیست. و بدی قضیه این است که دهانت باید صاف شود تا بفهمی اش. تا با تمام سلول هایت درکش کنی.

دنیایم این روزها عجیب و غریب شده. اصلا فانتزی شده. انگار که دارم توی ارباب حلقه ها زندگی می کنم یا هری پاتر یا حتی کارخانه هیولاها. حال فرودو را دارم که حلقه بر گردنش به سمت قله کوه آتش می رفت و نا حرکت نداشت. حال هری را دارم وقتی دیوانه ساز ها اطرافش پرسه می زدند و دائم امکان داشت یکی از آنها با بوسه ای تمام زنده بودنش را بمکد. انگار کسی کودک درونم را گذاشته جلوی آن دستگاه مکنده که تمام انرژی ام را ببلعد. و من باید هی فریاد بزنم به خدا اگر بخندم بیشتر برایتان انرژی تولید می کنم. بگذارید بخندم. بعد با تشر می گویند خوب بخند و کودک درون من می ترسد، انقدر می ترسد که اصلا خنده اش نمی گیرد، شاید اصلا تو شلوارش هم جیش کند.

 

/ 16 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
میم

سلام.گاهی اوقات آدم ترجیح میده بهش فحش بدن تا بگن مهندس! ولی بهر حال روز مهندس مبارک[گل]. آزاد زی، همیشه!

افرا و پاییز

شاد بودن فرهنگ می خواد! برم داستانکها را بخونم و برگردم.

honarpisheh

in ruzha donyayeh manam ghat zad. bad jur. hata nemidunam esmesho chi bezaram. faghat midunma ke bad ghat zadeh.

مهدی ر ضایی

انجمن داستانی چوک هر جمعه به رورزاست و منتظر نظر رنجه های شما دوستان.

سمانه

عجیبه که بیشتر اوقات,با خوندن یکی از نوشته هات یاد یکی دیگه ازشون می افتم! این دفعه یه کم فرق داره. یادمه تو یکی از پست های قدیمیت یه سوال پرسیده بودی:یه دختر وپسر که خیلی به هم علاقه داشتن و خانواده ها هم مخالفتی نداشتن,با هم ازدواج می کنن اما بعد.. اون موقع با خودم گفتم چه دهنی باید براشون صاف شه که بفهمن دلایلشون برای جدایی هم لازمه هم کافی!!!و این ,چه انرژیی رو قلع و قمع می کنه. این بار با خوندن پستت یاد حرف خودم افتادم!!!

.

بنویس ساناز..... بنویس لطفا

سپیده

می دونم که می تونی از پسش بر بیای ،مثل همیشه[گل]

بهاره ک

دوست جونم چه سخت حال و روزت رو گفتی. راستش یه کم گیج شدم ... فکر کنم اثر کلاس بالا رفتن داستان نویسی باشه. نیست؟ شاید هم چون توی باغ هری اتر و ... نیستم!! به هر حال برای خودت و کودک درونت آرزو ی خوبی همیشگی دارم.

مينا-ز

سلام ساناز سخته ولي من تصميمم رو گرفتم. يادته احتمال مشكلي مشابه رو برام داده بودي؟ ازقيافه ام فهميده بودي ساناز؟