تخصص در ايجاد وحدت

به نظر من آقای دکتر احمدی نژاد رئيس جمهور کشورمون تخصص عجيبی دارد در ايجاد وحدت . با گفتن يک جمله در سخنرانی اش تمام اروپا و امريکا را بر عليه ايران و به نفع اسرائيل متحد کرد حتی باعث شد . رهبر تشکيلات خودگردان هم بگويد قصد ما از بين بردن اسرائيل نيست . حالا هم با معرفی يک وزير ميلياردر برای وزارت نفت کاری کرده که سرمقاله نويس کيهان و مسعود بهنود هر دو  يک حرف بزنند و بگويند اين انتخاب با شعارهای تبليغاتی رئيس جمهور هماهنگ نيست . دست کم نگيريد اين توانایی را ، هر کسی چنين توانايی هايی ندارد . از من گفتن بود .

/ 4 نظر / 3 بازدید
bardia

کسی که ۲۰ ميليون گوسفند داشته باشه پشت سرش همينه ديگه

رامين

صلوات براي پرفشور الفنون!

ناشناس

مطلبی راجع به ادواردو:صهیونیزم وقتی که اینگونه تصمیم به کشتن یک شخص می گیرد، مسلم است که در صدد از بین بردن سر نخ ها می باشد و بطوریکه حتی پدر و مادرش نیز متوجه قضیه نشوند. به نظر شما کسی که با کلی تحقیق و داوطلبانه مسلمان شده و در نماز جمعه شرکت می نماید(که عکس آن موجود است)اطلاع ندارد که خودکشی در اسلام حرام است. به نظر من طرح سناریو خودکشی خنده دار است.

Atash

salam khanoomi, commenti neveshthe boodi raje be inke sabr kardane ziadi khoob nist, va inke inhame sabr kardan ro + neshoon dadan sarcheshme az yek didgahe ghodrat talaabneye mardaneh hast. in coment ro tooy webloge ay adamha neveshthe boodi, I find what you wrote very very intersting very important point and very true. ur posts are also very interesting. i love the previous one. good job girl :)