عيب می جمله بگفتی هنرش نيز بگو :

رييس جمهوري در نامه‌اي به محمد علي آبادي رييس سازمان تربيت بدني دستور داد با برنامه ريزي صحيح و مقتضي شئون بانوان، بخشي از مرغوب‌ترين مكان‌هاي تماشاگران در ورزشگاه‌هايي كه مسابقات فوتبال ملي و مهم برگزار مي‌شود، بطور ويژه به بانوان و خانواده‌ها اختصاص يابد.

اما مثل اينکه رئيس جمهور قبلش  يادش رفته بود از بزرگتر ها اجازه بگيره :

آيت الله محمد فاضل لنكراني عصر (سه شنبه) با صدور فتوايي، حضور بانوان را در مکانهاي عمومي ورزشي که همراه با اختلاط است به هيچ وجه جايز ندانست.

راستش من چندان دل خوشی از اين دستور رئيس جمهور ندارم . امروز شنيدم که مسئولين تربيت بدنی گفته اند . فقط بانوان متاهل ميتوانند از اين امکان بهره ببرند . و تا بتوان اين دستور رئيس جمهور را اجرا کرد به زمان احتياج هست و..... مصداق شاه ميبخشه عليشاه نميبخشه .....

/ 4 نظر / 3 بازدید
يه دوست

سلام دوست عزیز ما برای کسب درامد از اینترنت محیطی شفاف وساده و قانونی(مطابق با مصوبه مجلس شورای اسلامی) برایتان مهیا نموده ایم. سایت هاي فرهنگی " مان ايران " و "ایران بین" به عنوان تنها راههاي قانونی کسب درامد اینترنتی در ایران افتخار آنرا دارند که اصول سیستم شبکه ای خود را مطابق با مصوبه قانون مجلس شورای اسلامی در مورد تجارت الکترونیک در ایران همسو نماید. شما میتوانید بدون پرداخت هزینه عضویت و با ثبت نام رایگان و به میزان فعالیت خود درامدی از 2 تا بیش از 50 هزار تومان در روز رو بدست آورید. شما از طريق سايت مان ايران فقط مي توانيد از طريق مشاهده آگهي هاي ارسالي براي شما و همچنين جمع آوري زير مجموعه ، به كسب درامد بپردازين و در سايت ايران بين مي توانيد ضمن تهيه کتابها و کارتهای اينترنتی مورد نياز خود (با قیمتهای پشت جلد کتاب).و تحویل گرفتن آنها در درب منزل این امکان را نیز برای خود فراهم کنيد که درآمدی مناسبي در هر روز داشته باشید(که کاملا دست يافتنی است). براي كسب اطلاعات بيشتر مي تونين به آدرس زير مراجعه نمائيد.....با بهترین آرزوها...http://kar4u.persianblog.ir

سولوژن

من در این مورد خوش‌بین نیست. احساس می‌کنم از جنس یخ انداختن در درون ظرف آش‌ای است که زیرش آتش روشن است. یخ می‌اندازی که رشته‌ها فراموش کنند دارند پخته می‌شوند.