خوب به یک بازی دعوت شدم که باید از تحولات دوران مدرسه بگم .

اولین نکته ای که درباره مدرسه به ذهنم میرسه اینه که من فقط دو تا مدرسه عوض کردم

دبستان : به شدت شیطون بودم و بدون اینکه خیلی درس بخونم نمراتم خوب بود . سال چهارم با مرجان دوست شدم که هنوز هم بهترین دوست منه و بهترین اتفاق اون دورانم بوده .نکته جالب اینه که همیشه معلمهام ازم راضی بودن و ناظم ها از دستم شاکی بودن !

راهنمایی و دبیرستان : خوب رفتم مدرسه فرزانگان و تمام اعتماد به نفس گذشته ام که بچه درسخوان و باهوشی هستم در یک هفته با خاک یکسان شد و تا آخر دبیرستان هم ترمییم نشد . همانجا حس کردم در زبان انگلیسی ضعیفم و این حس تا همین پارسال که برای اولین بار رفتم کلاس زبان ، ادامه داشت و وقتی تاپ استیودنت شدم کمی این ذهنیت عوض شد ! سوم راهنمایی در درس انشا خیلی خوب بودم و این باعث شد که به نوشتن علاقمند بشم و این علاقه تا همین حالا هر روز بیشتر شده ! از اول دبیرستان در ریاضی جدید خوب بودم واین باعث شد به دیجیتال و بعد الکترونیک علاقمند بشم و در ادامه افتادم تو هچل رشته برق ! دبیرستان به شدت کتاب میخوندم هرچه که به دستم میرسید و دوستای خیلی خوبی داشتم که تو مدرسه خیلی بهمون خوش میگذشت . همون دوره تحت تاثیر فضای مدرسه مذهبی شدم که الان فکر میکنم که خیلی باعث محدودیتم شد . از بروز این عقاید پشیمان نیستم چون باید مذهبی میشدم تا مذهب برایم تمام شود ولی فکر میکنم کاش آن دوره از زندگیم را آزادتر زندگی میکردم !

/ 7 نظر / 3 بازدید
امیر

ســـــــــــــــــــــــلام ساناز! عجب تحولات عجیبی [دو تا تعجب] راستی این آقای پویا کجه (به کسر ک) نویسنه؟

sepideh

man ham alan be in fekr mikonam ke be joz mazhabe kelisheyi chizhaye digari dar farhange ma hast ke man ro mahdood karde va ya jesaratamo dar bazi chiz ha gerefte, be ghole to shayd bayad mishode ke betavan az an faratar raft

سمن

دوره هايی از زندگی که از دستشان داديم... کاش هايی که ديگه هيچی رو عوض نمی کنن... چاره ای نيست انگار٬ برای بزرگ شدن و بهتر شدن بايد خيلی راه ها رو رفت٬ اشتباه کرد و برگشت... فقط باید مواظب بود که بعضی از راه ها برگشتی ندارن! نمی دونم بعضی وقتها واقعا نمی دونم!

بهاره

دوست جونم ياد رياضيات جديد کردی ياد کاظ کاظ افتادم! يادش به خير...

موعود

شیعه ی مهدی (ع) بودن با گمراهی و بی تفاوتی در برابر انحرافات نمی سازد. و انتظار ظهور داشتن با ماندن در تاریکی ها و تسلیم در برابر وضع موجود قابل جمع نیست.

تحت تاثير فضای مدرسه ؟؟؟ يعنی دوره ما و شما انقدر فرق داشت که رو ماها تاثير عکس گذاشت ؟‌:) يادته يه بار شب احيا ما داشتيم ريز ريز می خنديديم دعوامون کردی ؟!‌ من يادمه هنوز!!!!‌:))) :*

FarNice

ای وای قبلی من بودم