دیدین بعضی بچه ها تا یه عروسک یا اسباب بازی دیگه به دستشون میرسه تکه تکه اش میکنن و بعد دوباره سعی میکنن سر همش کنن ؟ و البته اغلب موفق نمیشن ! گاهی فکر میکنم ما آدمها این عادتمون رو از دست نمیدیم ، فقط اسباب بازیهامون عوض میشن . و برای خیلیهامون این اسباب بازی میشه آدمهای دور و برمون .

با وجود تمام دوستهای خوبی که دور و برم هستند باز هم احساس تنهایی میکنم و نمیدانم چرا ؟ جای چه چیزی در زندگی من خالی است ؟دوستان خوبم لطفا بر نخورد بهتان ، بگذارید اینجا راحت بنویسم شاید پیدایش کردم !

/ 8 نظر / 3 بازدید
Ng

rast migi... dooste khoob sare jaash,vali ye chize digeii hast ke kame,midoonam kaash peidaash koni

آسمان

سلام.اين پستت بوی دلتنگی می داد.من هم جديدم.اگه دوست داشتی سری بزن.آسمونه دلت آبی عزيز.

سولوژن

شاید چون دوستان از سطح حضور فراتر نمی‌روند. شاید چیزی که لازم است سیال‌ای است بین ذهن‌های افراد که همیشه وجود دارد و آدم‌ها را به هم پیوند می‌دهد. و باز شاید زندگی‌ی امروز نمی‌گذارد آن سیال بیش از چند ساعت دوام بیاورد.

پگاه

نمیدونم چقدر از تو بزرگترم ولی تجربه بهم میگه هرچقدر که آدما بهم نزدیک بشن و با هم دوست و صمیمی باشن باز هم تنهان. یه دایره ای محدودشون میکنه.

سمن

«با وجود تمام دوستهای خوبی که دور و برم هستند باز هم احساس تنهایی میکنم و نمیدانم چرا ؟» اين جمله رو بدجوری درک می کنم...

Ng

didi laazem nabood az doostat ma'zerat khaahi koni o bekhaai ke kasi narahat nashe?! to sedaghat daashti ke in ro gofti,in ye hesse moshtarake ke kasi nemige :I

مهدی

تو احتياج به دوست پسر داري داری بزرگ ميشی و يه پسر بايد نياز های تو رو بر اورده کنه

مهين

دوست عزيز . فکرمی کنم همه آدمها اين حس را بيشترمواقع دارند نگران نباش وسعی کن درتنهايی خودت دنياي زيبايی بيافرينی .