من به رفسنجانی رای ميدهم

توجه : من هرگز تحريم کنندگان انتخابات را خائن نميدانم . اما :

دارم به اين فکر ميکنم که چند نفر از کسانی که رای نداده اند حالا پشيمان شده اند و ميخواهند در دور دوم به رفسنجانی رای بدهند .( البته من هم به رفسنجانی رای خواهم داد و از اين موضوع چندشم ميشود ولی به نظرم بهتر است چندشم بشود تا کشته شوم ! . )

اولين انتخاباتی که رای ندادم شورای شهر بود . با بهترين ليست انتخاباتی ممکن يک بار وزارت کشور توانسته بود جلوی رد صلاحيت ها را بگيرد و ما رای نداديم چی شد ؟ مهنوش جون و خادم و چمران رفتنذ شورای شهر و يک دسته گل برای شهرداری شهر ما انتخاب کردند که تا قبل از آن خبری ازش نبود ( يعنی اگر ترکيب شورای شهر ترکيب ديگری بود حالا هم خبری از او نبود ) . فرهنگسرا ها بسته شد و هر يک کيلومتر يک پل عابر پياده ساخته شد ( گاهی دوتا درست کنار هم مثل بزرگراه همت روبروی بيمارستان ميلاد ) سراسر شهر پر شد از پلاکاردهای مبارزه با موش و همه چهارراه ها با دور برگردان عوض شد و در هر پارکی يک سقا خانه ساخته شد و........................شهردار دسته گل ما امروز در يک قدمی رياست جمهوری است که به جای تهران به کل ايران گند بزند .

ميخواهم بگويم ديگر حاضر نيستم انتخابات را تحريم کنم .

دوستان عزيزی که انتخابات را تحريم کرديد و حالا پشيمان شده ايد و ميخواهيد به رفسنجانی رای بدهيد . لطفا فراموش نکنيد . شايد دفعه بعد کار به مرحله دوم هم نرسد .

 

وقتی در انتخابات فرانسه کانديدايی با عقايد فاشيستی به همراه شيراک به دور دوم رفت احزاب چپ که از شيراک هم دل خوشی نداشتند ولی به ديگری ترجيحش ميدادند شعارشان اين بود : بهتر است به کسی رای بدهيم که دستش آلوده است تا اينکه به کسی رای بدهيم که مغزش آلوده است !

/ 5 نظر / 6 بازدید
احمد

من هم رای دهندگان را خائن نمی دانم /از رای ندادن هم پشيمان نيستم/ در ضمن مطلب http://sibestaan.malakut.org/archives/013375.shtml را بخوانيد تا بدانيد که رای دادن به معين در انتخابات غير آزاد هيچ ثمری نداشت

rahta

من هم تحريم كنندگان را خائن نميدانم اما دلم واقعا مي گيرد وقتي مي بينم صداي چكمه فاشيسم در يك قدمي ما به گوش مي رسد و چند نفر تحريم كننده كه از دوستان عزيزمان هستند دارند نامه و امضاء جمع مي كنند كه در ميانمار يك خانم زنداني بهش ظلم شده !!! اينو اينجا ميگم چون ميدونم يا اينجا رو مي خونند يا شما ميبينيد و بهشون ميگيد . من هم به هاشمي راي ميدهم و به قول خشايار ديهيمي هيچ وقت گمان هم نمي كردم به هاشمي راي بدهم آنهم داوطلبانه !! اما شرايطي فراهم آمد كه مي بينيم سپانلوي كانون نويسندگان هم كه مرحله اول تحريمي بوده راي به هاشمي ميده . سپانلو كسي است كه زمان هاشمي قرار بود با اون اتوبوس معروف ته دره بره . و اين درد را بايد به كجا ببريم ؟

shahoo

خسته نباشی راهت پر رهرو باد

شيوا

ساناز عزيز! ازت ممنونم و دلم برات تنگ شده. به خصوص توی اين‌روزها دلم می‌خواست اونجا بودم و بيشتر راجع به مسائل پيش اومده با هم حرف می‌زديم. ولی راستشو بخوای من از تصميمِ تو بيشتر متعجب شدم!

doost

تا کسی مغزش آلوده نباشد دستش آلوده نمی‌شود.