سخت‌ترین روزها

 

دوستم برایم تعریف می‌کرد از خود یک‌سال و نیم پیشم. که انتظار داشته‌اند حالم بدتر باشد و فکر می‌کرده‌اند که دارم بازی می‌کنم و سعی می‌کنم ظاهر را حفظ کنم. گفتم اصلا انکار نمی‌کنم که سعی می‌کردم حالم را بهتر از آن‌چیزی که واقعا هست نشان بدهم. ولی آن روزها واقعا به نسبت مثلا شش ماه قبل حالم به‌تر بود و هرروز هم به‌تر می‌شدم. درد جدایی به روز دادگاه نیست. بیش‌ترین درد جدایی زمانی است که بالاخره خودت پیش خودت اعتراف می‌کنی آدمی که روزی از همه دنیا برایت عزیزتر و مهم‌تر بود حالا دیگر عزیز نیست. عمیق‌ترین وسیاه‌ترین روزهای افسردگی من روزهایی بود که دیگر دلم برایش نمی‌تپید دیگر دلم برایش تنگ نمی‌شد. نمی‌خواهم بگویم مثلا امضا کردن زیر آن برگه‌ها درد نداشت. ولی دردش در مقابل آن روزها نیش پشه هم نبود. آن روزها را که پشت سر گذاشتم و تصمیمم را گرفتم هر روز حالم به‌تر شد.

 

/ 8 نظر / 3 بازدید
سانی

به نظر من تو خیلی شجاعی ساناز. فکر می کنم تو این یک سال و نیم دیگه سانی دپ نشدی.

مامان سروش

ساناز جان امیدوارم هر روز حالت بهتر از دیروز باشه .

بهاره

همین که الآن راجع به اون روزها راحت حرف می زنی نشون می ده که سختی ها و تلخی هاش رو پشت سرگذاشتی. همیشه بهتر از قبل باشی دوستم

سارا

آفرین! من فقط این موقع بود که قلب درد گرفتم . همین.

شکیلا

خوشحالم که بهتر و بهتر شدی و میشی دوستم. تو دوست قوی منی.

NC

ساناز عزیزم، از صمیم قلب آرزو می کنم هرگز اون روزهای تلخ در زندگیت تکرار نشه.

فروزان

عمیق ترین و سیاه ترین روز افسردگی من روزهایی بود که فهمیدم آدمی که تو فانتزیها و ذهنم تصور کردم و همراهش شدم با این آدم واقعی تفاوت فراوونی داره بعدش همش سرزنش خودم بود برای این نشناختن و انتخاب اشتباه .امضا کردن زیر اوون برگه لذ ت بخش بود.انقدر قوی شده بودم که خود واقعیش رو ببینم و بگم میخام حذفت کنم.اول از قلبم که جایگاه ارزشمندیه و بعد از زندگیم.

م.ر

امیدوارم دیگه این روزها برات تکرار نشوند