واشنگتن 21

 

شادیا رقصنده است. خودش می‌گوید با دی‌ان‌ای ایتالیایی است اما قلبش ایرانی است. او در راهپیمایی بین دفتر حافظ منافع جمهوری اسلامی تا کاخ سفید شرکت کرده و نوار سبز را هم امضا کرده. شادیا مچ‌بند سبز FREE IRAN را هنوز از دستش باز نکرده و خیال هم ندارد باز کند. 

بعضی از همراهان من معتقد بودند او دستبند را همین‌جا پشت در رستوران ایرانی به دستش می‌بندد و اگر برنامه‌ای بیرون از فضای ایرانیان داشته باشد مچ‌بند را به دستش نخواهد بست. بعضی از همراهان من معتقد بودند این خیلی هم بد و باعث آبروریزی است که یک رقصنده از جنبش سبز مردم ایران حمایت کند. من اما بعد از اینکه درباره مچ‌بند سبزش پرسیدم و اطلاعات پاراگراف بالا را از زبان خودش شنیدم. ترجیح دادم باورش کنم. دستش را به گرمی فشردم و از اعماق قلبم از او تشکر کردم. دلم کمی گرم‌تر شد و اشک توی چشمم حلقه زد. حالم خوب است خیلی.

 

/ 4 نظر / 3 بازدید
سارا

آن رقصنده آنوقت چرا ایران را دوست دارد؟ یک ژن ایرانی هم دارد یا نه؟ و اگرنه آنوت خیلی خیلی جالب است و اتفاقا رقصنده بودن خیلی هم شغل عالی است. به نظر من اغلب کسانی که خوب بدنشان را کنترل می کنند استعدادهای ذهنی فوق العاده ای هم دارند.

سمن

"بعضی از همراهان من معتقد بودند این خیلی هم بد و باعث آبروریزی است که یک رقصنده از جنبش سبز مردم ایران حمایت کند" شرمنده ولی من این "بعضی همراهان" تو را درک نمی کنم! مگه رقصنده فحشه؟!!!! نمی دونم کی می خوایم همدیگه رو بفهمیم و به شخصیت و حرفه هر کسی احترام بذاریم! مگه...مگه... مگه...!!! بعد از خوندن این پستت دلم گرفت ساناز[ناراحت]

مهدی

فکر می‌کنم کار درستی کردی که دستش را به گرمی فشردی و به عقایدش احترام گذاشتی . آنها را باور کردی. هدف جذب حداکثری و دفع حداقلی است![چشمک] اصلا چه اشکال دارد که یک رقصنده هم هوادار جنبش سبز باشد؟

فیروزه ف

حتی اگر دل کسی برای یک لحظه آن هم چند سال پیش تر خوب بوده باشد، لبخند بر لبم می آید.