شايد بايد اين يادداشت را زودتر مينوشتم . در واقع شايد اين تصميم را بايد زودتر ميگرفتم . به هر حال اين تصميم امروز اينجا اعلام ميشود :

وبلاگ خجسته از اين به بعد هيچ نوشته شخصی نخواهد داشت . برايم خودم اصلا خوشايند نيست . بخشی از لذت وبلاگ نويسی برايم همين بود که از خودم بنويسم . ولی شرايط در حال حاضر به گونه ای است که من ترجيح ميدهم اينجا هيچ حرف شخصی ننويسم . شايد وبلاگ ديگری راه اندازی کردم و در آن صرفا شخصی نوشتم . گرچه هرگز جای خجسته را برايم نخواهد گرفت . من اينجا دوستانی دارم که از حضورشان در وبلاگم لذت ميبرم . که اين دوستان را در وبلاگ جديد نخواهم داشت . حداقل تا مدتی نخواهم داشت . نوشتن برای هيچ کس البته خوبيهای خودش را دارد . ولی آنچه که من از وبلاگ شخصی نوشتن انتظار داشتم نخواهد بود . شايد وقتی وبلاگ جديد پا گرفت خجسته را تعطيل کنم .

تا بعد 23.gif

/ 6 نظر / 3 بازدید
ساناز

ليشام عزيز چون شخصی نوشتن با اسم خودم احتمالا مشکلاتی به دنبال خواهد داشت اينجا شخصی نمینويسم البته اينکه نوشتن موضوعات سياسی و... با اسم واقعی هم ميتواند مشکلاتی ايجاد کند البته درست است ولی با توجه به تعداد محدود بازديد کننده های اينجا فکر نميکنم فعلا مشکلی برايم ايجاد کند .اگر ايجاد کرد خوب از آن وبلاگ برای اين موضوعات هم استفاده خواهم کرد .

ليشام

بديهيه كه به من ربطي نداره تصميم شما ولي پيشنهاد شخصي من اينه كه با توجه به اسم وبلاگ‌تون و البته سابقه‌ي اون اين جا رو ترجيحاً وبلاگ شخصي‌تون نگه دارين و واسه موضوعات سياسي ـ اجتماعي و ساير مقولات يه وبلاگ جديد راه بندازين

سمن

ساناز جان کاری رو که می خوای بکنی و حسی رو که احتمالا داری درک می کنم و می تونم از نوشته های قبلیت حدس بزنم که چرا این کار رو می خوای بکنی. در هر حال بعضی وقتها شاید بهتر باشه که آدم اینجوری تصمیم بگیره

شيوا

دعا می‌کنم هميشه خوب باشی و هر تصميمی می‌گيری خير باشه برات.

حدس بزن

تا ابد نفرينت می کنم رفيق نارفيق

rahta

باشه اشكال نداره. اما توي اين وبلاگ آدرس اون وبلاگ رو بنويس. چون اون وبلاگ با اسم مستعاره ما از كجا بفهميم وبلاگ شماست !