این نتیجه تست شخصیت سنجی سایت یک به یک برای من بود :

بازیگر

(تاثیر گذار، برون گرا، آرمان گرا، احساسی )

تو یک تیپ "بازیگر" هستی. جذاب، با شخصیت، با اعتماد به نفس و قوی زیر بار فشار مشکلات و سختیها. تو یک برون گرایی که اراده قوی دارد که ترکیب این دو صفت با هم به این معنی است که با مردم بسیار خوب رفتار می کنی و در عین حال اجازه نمی دهی که فرصتهای خوب به هیچ قیمتی از دستت برود. بهت تبریک می گم! مطمئنم که اون بیچاره هایی که برای رسیدن به اهدافت لهشون کردی، هیچ وقت متوجه نشدند و یا حتی حس نکردند که چه بلایی ممکنه به سرشون اومده باشه.

تو لخت بودن را دوست داری!

به هر حال، تو استعدادهای خلّاق فوق العاده ای داری، و ضمنا اغلب بجای منطق و عقل به حرف قلبت گوش می کنی. با وجود جاه طلب بودنت، روحیه و شور و نشاط بالای تو می تواند دوستان و ستایشگرهای زیادی را برایت به ارمغان بیاورد، و یا میتواند افراد کم جرات را بترساند که فاصله شان را با تو حفظ کنند.

ممکنه که تو "مدونا" باشی!

 

به نظر خودم که خیلیاش درسته . جالبه نظر شما رو هم بدونم . به نظر شما این توصیفات چقدر با من مطابقت داره ؟

جدا برام مهم و جالبه که بدونم نظرتون چیه .

راستی شما نمیخواین این تست رو انجام بدین و نتیجه رو تو وبلاگتون بذارین ؟

 

/ 7 نظر / 3 بازدید
.

قوی و اعتمادبنفس و اینها قبول، ولی بقیه رو اصلا باور نمی کنم!!! من هم نتیجه تستم رو می ذارم تو وبلاگم، چشم :)

کامیار

خجسته عزیز سلام. دچار تست شخصیت و غرور کاذب شدم! از اونجایی که بی جنبه هستم اون هم خیلی زیاد دعوت میکنم که سری به سایت بنده بزنی و نتیجه عجیب تست من رو ببینی!

سمن

به نظر من هم اکثر چیزهاش درسته البته نه همش! راستی متنت رو که خوندم رفتم تست رو زدم. من "نابغه" از آب در اومدم[نیشخند]

ساناز

سلام مال من رو هم بخون خیلی شبیه من بود

سارا پارسي

من عارف از آب دراومدم. ميبيني هيچ جا براي من اثري از پول نيست!! در مورد لخت بودن خودت هم كه قبلا آلارم داده بودي!! در مورد له كردن ديگران هيچ قبول ندارم. جدي ميگم.

نگار

راستش این تسته به نظر میاد یه خورده سر کاریه! من از هر صفحه یکی دوتا سوالشو جواب دادم و یه بارم همه سوالاتشو و البته هر دوبار متفاوت جواب دادم. ولی نتیجه یکی بود! راستی منم ممکنه مدونا باشم[لبخند]

from wikipedia about Madonna: Madonna is known for her works that explore religious symbolism and sexual themes which also drew criticism from the Vatican in the late 1980s. In 1992, she founded an entertainment company, Maverick, which published a book of photographs (Sex). She also released a studio album (Erotica) and starred in a film (Body of Evidence) with erotic themes. Do you like sex and erotism?