رئيس دفتر سياسي حماس ( خالد مشعل ) در پاسخ به اين سئوال که اگر به ايران حمله شود، شما چه اقدامي خواهيد کرد، با خنده گفت: براي شما دعا خواهيم کرد. اين جواب با خنده دانشجويان روبرو شد.

 

عجب دانشجويان بی ادبی بايد ميگفتند : خيلی ممنون لطف ميکنيد يک وقت خسته نشويد . البته ما هم از اين به بعد برای شما دعا ميکنيم . ( گفته ميشود خالد مشعل برای دريافت کمک مالی به ايران سفر کرده . فکر ميکنم يک کم نرخ دعای فلسطينی ها گران باشد ! )

/ 6 نظر / 3 بازدید
جادی

سایت رهبری: "رهبر انقلاب اسلامی طراحی كمك مالی سالیانه همه مسلمانان را به مسئله فلسطین، از جمله راههای سهیم كردن امت اسلامی در این مسئله دانستند و افزودند: این كمك داوطلبانه ضمن ایجاد ارتباط روحی میان مسلمانان با مسئله فلسطین، تأثیر بزرگی در جهان خواهد گذاشت."

کوروش

من هم مى خواستم همين را بگم، مثل اين که خبر نداريد. کمک که تا حالا بوده، حالا ديگه روى آقا اينقدر زياد شده که علنا کمک مى کنه …

alikit

ميگن ايران به خالد مشعل قول اينو داده که شعله هاشو گازی بکنن...درسته ميسيز ساناز؟

ساناز

به قول پويا کاش دعا کنند در جريان جنگ ايران و عراق که از عراق حمايت کردند .

ناشناس

معلوم است که پویای شما از ماجرا پرت است، حماس هیچگاه در جنگ ايران و عراق از عراق پشتيبانی نکرد و این یاسر عرفات ريس حکومت (مصالحه کار با غرب)خود گردان وقت بود که تن به این کار داد.

ساناز

ناشناس عزيز ، حماس از عراق حمايت نکرد ولی همين الان دارد اعلام ميکند در جنگ احتمالی بعدی ماگزيمم حمايتی که از ايران خواهد کرد دعاست ! سوال من اين است که پس چرا ما بايد به آنها کمک مالی بکنيم ؟ تمام اخبار و فکر و ذکر حکومت ما فلسطين باشد ؟ چرا حتی ورزشکاران ما مجبور به از دست دادن مقامهای جهانی احتمالی هستند به خاطر مردم فلسطين ؟ اين مردم عزيز فلسطين حتی ذره ای از زيانی که به ما وارد ميشود را حاضر نيستند به خاطر ما تحمل کنند . همان ياسر عرفات که از عراق حمايت کرد چند ماه قبل از شروع جنگ ايران و عراق به ايران سفر کرد و از کمکهای مالی مردم و حکومت ايران به خوبی بهره مند شد و سپس از صدام حمايت کرد . طوری که در بين عامه مردم به ياسر طلا خوار معروف شد .